A foxmobil.eu honlapon történő vásárláskor elfogadunk MasterCard | Visa | Visa Electron | Maestro bankkártyákat, valamint OTP SimplePay fiókkal és PayPal pénztárcával történő fizetést, illetve normál banki átutalást (előreutalás).
A weboldal használata és az online vásárlás során minden adatot és a tranzakciót fejlett SSL/TLS titkosítás (https://), valamint a bank fejlett rendszere véd, amely biztonságos vásárlást tesz lehetővé. A vásárló fizetőeszközének adatai nem kerülnek a foxmobil.eu birtokába, sem pedig tárolásra. A fizetőeszköz adatainak kezelését és a tranzakciót a bank rendszere végzi.
A bankkártyás, SimplePay fiókos, PayPal pénztárcás fizetések díjtalanok, így a vásárlási összegen kívül további költségek nem kerülnek felszámításra. A normál banki átutalás esetén a vásárló számlavezető bankja tranzakciós költséget számíthat fel, valamint több időt vehet igénybe a feldolgozás és a teljesítés.
Látogatónknak azt javasoljuk, hogy megbízható és vírusvédelmi rendszerrel ellátott számítógépről indítson online tranzakciót és online vásárlásai során legyen mindig körültekintő.
A foxmobil webáruházban megvásárolt szoftverlicenceknek, aktiváló kulcsoknak nincs felhasználási lejárati határideje, így a vásárlás után az akár hetekkel később is felhasználható és ajándékba is vásárolható.
A foxmobil webáruház hiteles magyarországi elektronikus számlát (e-számla) állít ki PDF formátumban. A számlát elektronikus formában kézbesíti és teszi elérhetővé, letölthetővé a Vásárló rendeléskor megadott email címére való elküldéssel, valamint a vásárló számla fiókjában egyedi linken is megnyitható, letölthető.
Az elektronikus számla (e-számla) hiteles, adóigazgatási azonosításra alkalmas és a jogszabályi előírásoknak, valamint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal követelményeinek minden tekintetben megfelelő elektronikus úton kibocsátott számviteli bizonylat. Az elektronikus számla hiteles bizonylat, amely digitális aláírást tartalmaz és igazolja az adófizetéssel összefüggő kötelezettségek és jogok meglétét. Az elektronikus úton kibocsátott számla bizonylatot a vonatkozó jogszabályok szerint elektronikus formában szükséges megőrizni.
A webáruházban feltüntetett termékek árai magyar forintban (HUF) értendők és a számlán forintban kerülnek feltüntetésre. Az Üzemeltető kijelenti, hogy magyarországi alanyi adómentes vállalkozásként (kisadózó) a kiállított e-számla végösszege nem tartalmaz ÁFA terhet, ezért az Üzemeltető a Vásárló részére 0% ÁFA tartalmú számlát állít ki. A Vásárlót nem terheli a számla végösszegén felül további fizetési kötelezettség.
Az Európai Bíróság (Curia) 2012. július 3-i, (C-128/11.) határozata alapján a szoftverek értékesítése az adathordozó (CD/DVD/Pendrive) fizikai szállítása nélkül is megengedett. A licenckulcsok elektronikus formában átadhatók, valamint fel nem használt szoftverlicencek eladása, a használt licencek tovább ruházása legális, attól függetlenül, hogy az a szoftver adathordózó lemezén található, COA vagy elektronikus licenckulcs. A szoftvergyártó nem akadályozhatja meg licencei további eladását, és hogy ezáltal programjait tovább használják, beleértve az OEM, Retail és Volume, illetve az Internetről letöltött "ESD" verziókat is.
A szoftvergyártó licencre vonatkozó szerzői joga kimerül, amikor szoftverét első alkalommal eladja, forgalombahozza (jogkimerülés). Volume licencek egyesével történő eladása, illetve elektronikus licencek szabadkereskedelme megengedett az Európai Unió (EGK) területén. (C-128/11., ECLI:EU:C:2012:407, EU 2001/29/EK, 28., 2009/24/EK)
Az Európai Unió Bírósága
94/12. sz. SAJTÓKÖZLEMÉNY megnyitása.
Luxembourg, 2012. július 3. (hivatalos forrás: curia.europa.eu)
Abban az esetben lehet beszélni használt, illetve újrahasznosított (second hand) szoftverről, amikor a szoftver felhasználói licenc-jogosultsága egy korábbi végfelhasználótól ered és nem közvetlen a gyártó vagy annak distributora kereskedelmi csatornáin keresztül kerül forgalomba.
A „second hand” vagy „re-marketing” (refurbish) szoftverek nagyrészt európai vállalati felszámolások, telephely bezárások, selejtezések, illetve új szoftverek vásárlása kapcsán, és meghibásodott, bontott számítógépektől elválasztott licencek formájában kerülnek használt licencként újra forgalomba. Az Európai Legfelsőbb Bíróság 2012. július 3-i, (C-128/11.) határozata alapján a szoftvergyártók nem tilthatják meg a használt, vagy a felnem használt szoftverlicencek tovább értékesítését, még abban az esetben sem, ha azt az EULA tiltja vagy a hozzá való programokat az internetről töltötte le a felhasználó.
A szoftvergyártó szerzői joga az első eladáskor kimerül (jogkimerülés), ezáltal nem akadályozhatja meg annak további eladását és használatát, ha már egyszer forgalomba hozta a szoftvert. Ha a szerzői jog jogosultja eladja a program egyik példányát és biztosítja a felhasználó számára annak használatára vonatkozó jogot, ezzel kimeríti a terjesztésre vonatkozó jogát.
Ahogy az várható volt 2014.12.11-én a Németh Szövetségi Bíróság (BGH) is úgy határozott, amennyiben a vásárló olyan licenceket vásárolt kedvezményes mennyiségi szerződés alapján, amely lehetővé teszi az adott szoftver több példányának használatát, megengedhető a mennyiségi (Volume) licencek egyesével történő továbbértékesítése, amennyiben annak szóbanforgó példányát az eredeti vásárló használhatattlanná tette (törölte), illetve abban az esetben is, ha az adott licenc eleve nem volt felhasználva.
A BGH 2014. december 11-i döntése:
„A szerzői jog tulajdonosának webhelyéről letöltött szoftvermásolatok újraértékesítése nem követeli meg, hogy a későbbi felvásárló megkapja a számítógépes program felhasznált másolatát tartalmazó fizikai adathordozót; elegendő, ha a későbbi felvásárló letölti a program egy példányát a szerzői jog tulajdonosának honlapjáról.”
Ismét megerősítést nyert, hogy a vásárlóknak nem kell félniük a szoftvergyártótól a használt szoftverek megvásárlásával és használatával kapcsolatban. A Münster Közbeszerzési Kamara szerint a másodlagos felhasználási engedélyek alapján történő szoftverhasználattal kapcsolatos tiltási vagy kártérítési keresetek az EB és a BGH legfelsőbb bírósági határozatai alapján már nem objektíven érthetőek. Ezen túlmenően a BGH kifejtette, hogy nem volt bizonyíték a szoftvergyártó pénzügyi veszteségére.
A használt licencek semmiben nem térnek el az új licencektől, és a használt szoftver nem ismerhető fel az új szoftverekkel szemben.
Mind az Európai Bíróság ítélete, mind a BGH döntése végleges.
Kizárólag eredeti és teljesjogú használt szoftverlicenceket forgalmazunk. A lincencek többlépcsős folyamaton mennek keresztül, így minden esetben a jogszabályoknak megfelelően dokumentált, transzparens módon, valamint elektronikusan hitelesített EULA-val és számlával kerül átadásra.
Cégek esetében a számla és csatolt hiteles dokumentumok alkalmasak a megkövetelt szoftvernyilvántartásra. Az általunk forgalmazott licencek esetében Ön mint vásárló/felhasználó bemutathatja a megvásárolt licencek valódiságát, illetve hogy azokat jogszerűen használja.
A szoftverlicenc jogszerű felhasználásához a következő igazoló dokumentumokkal szükséges rendelkezni:
A Windows 10 Professional és Windows 7 Pro vagy Office 2016 Professional Plus és Office 2019 Professional Plus, további szoftver termékkulcs beszerzéshez, az aktiváláshoz nincs szükség személyes ügyintézésre vagy személyes átvátelre. A szoftver kézbesítés elektronikus formában (ESD) történik letölthető formában. A megvásárolt szoftvereket a gyártó oldaláról töltheti le a vásárló, majd aktiválhatja a megvásárolt licenccel.
„A számítógépi programok jogi védelme – Az internetről letöltött használt számítógépi programok forgalmazása – 2009/24/EK irányelv – A 4. cikk (2) bekezdése és az 5. cikk (1) bekezdése – A terjesztési jog kimerülése – A »jogszerű megszerző« fogalma”
A fenti indokok alapján a Bíróság (nagytanács) a következőképpen határozott:
Abban az esetben lehet beszélni használt, illetve újrahasznosított (second hand) szoftverről, amikor a szoftver felhasználói licenc-jogosultsága egy korábbi végfelhasználótól ered és nem közvetlen a gyártó vagy annak distributora kereskedelmi csatornáin keresztül kerül forgalomba.
A „second hand” vagy „re-marketing” szoftverek nagyrészt európai vállalati felszámolások, telephely bezárások, selejtezések, illetve új szoftverek vásárlása kapcsán, és meghibásodott, bontott számítógépektől elválasztott licencek formájában kerülnek használt licencként újra forgalomba. Az Európai Legfelsőbb Bíróság 2012. július 3-i, (C-128/11.) határozata alapján a szoftvergyártók nem tilthatják meg a használt, vagy a felnem használt szoftverlicencek tovább értékesítését, még abban az esetben sem, ha azt az EULA tiltja vagy a hozzá való programokat az internetről töltötte le a felhasználó.
A szoftvergyártó szerzői joga az első eladáskor kimerül (jogkimerülés), ezáltal nem akadályozhatja meg annak további eladását és használatát, ha már egyszer forgalomba hozta a szoftvert. Ha a szerzői jog jogosultja eladja a program egyik példányát és biztosítja a felhasználó számára annak használatára vonatkozó jogot, ezzel kimeríti a terjesztésre vonatkozó jogát.
Az Európai Unió Bírósága
94/12. sz. SAJTÓKÖZLEMÉNY megnyitása.
Luxembourg, 2012. július 3. (hivatalos forrás: curia.europa.eu)
Az szoftvertermékeket megvásárolhatják:
Egy konkrét szoftver, vagy szoftvertechnológia használatát engedélyező, és a felhasználás körülményeit szabályozó felhasználói szerződés. A licenc szó „engedély” értelemben használatos. A szerző (szoftvergyártó) bizonyos feltételekkel engedélyt ad arra, hogy a művét (szoftver) mások használják. A licencszerződés azt foglalja magába, hogy bár a szerző marad a mű tulajdonosa, bizonyos emberek, mint például a vevők, felhasználók bizonyos feltételek mellett használhatják a művet, illetve annak másolatait, többszörözött példányait.
A legismertebb szoftver licencszerződések az EULA, valamint a GPL. A legtöbb esetben a szoftvertermék licenckulccsal vehető használatba, amellyel hivatalosan aktiválható a szoftvertermék.
A szerzői jogi törvény tartalmazza a szoftvertermékek használatára vonatkozó általános szabályokat, azonban a konkrét felhasználói jogokat szinte minden esetben licencszerződések szabályozzák, amely szerződésekben szabályozzák a felhasználás módját, illetve a felhasználót megilletõ jogokat és megkötéseket a szoftver használatával kapcsolatban.
A szerződés megkötése az által jön létre, hogy a felhasználó elfogadja a szerződés feltételeit, amely a legtöbb esetben a felhasználó ráutaló magatartásával történik, mivel a szoftver telepítése és felhasználása a szerződés elfogadását jelenti.
Az aktivátor programokkal (mint pl. a "KMSpico" és különböző fajtái) aktivált Windows 7, Windows 8, Windows 10 Pro, és Office 2013, 2016, 2019 programok estében a számítógép biztonsági kockázatnak és a személyes adatok veszélynek lehetnek kitéve. Az ilyen aktiváló megoldások, illetve programok jellemzően kém programok, vírus, adatlopók, adwords programok. Aktivátor program esetén veszélyben lehetnek a bankkártya adatok, jelszavak is egy online vásárlás esetén, de akár a számítógép kamerájához vagy mikrofonjához is hozzáférhetnek illetéktelenek a tudtunkon kívül. Továbbá informatikai rendszerek elleni visszaéléseket követhetnek el, de BitCoin bányászatra is használhatják a gépet annak tulajdonosa tudta nélkül. Az ilyen aktivátor programok egyszerre csak 180 napra aktiválják a rendszert és a látszatját keltik a végleges aktiválásnak, sok esetben a biztonsági frissítések letiltása, tűzfal, és védelelmi funkciók blokkolása mellett működnek. Gyakori, hogy az ilyen programok olyan veszélyforrást hordoznak, melyeket csak hónapokkal később ismerünk meg, amikor már késő, mert feltörték a Gmail vagy Facebook fiókunkat. Cégek esetében egy ilyen biztonsági incidens akár az ügyfélkör elvesztésével is járhat, illetve súlyos adatvesztéssel, károkkal, perekkel is fenyegethet.
Jogtiszta licenc, illetve eredeti szoftver termékkulcs használatával aktivált Windows 10 program, vagy az Office 2016 szoftverek esetében maga a szoftver aktiválás semmilyen biztonsági kockázatnak nem teszi ki a felhasználó számítógépét, illetve az operációs rendszert. Továbbá biztonságos megoldást jelent a felhasználónak jogi szempontból is.
Igen, itt vagyunk, hogy segítsünk! Bármilyen problémája van az aktiválással kapcsolatban, segítünk a megoldásban. Küldjön nekünk egy emailt, vagy töltse ki a kapcsolatfelvétel modult és mi 24 órán belül felfesszük Önnel a kapcsolatot.
A világos, tiszta kommunikáció érdekében azt javasoljuk e-mailben, vagy a kapcsolat modulon keresztül vegye fel velünk a kapcsolatot, mert az elektronikus kapcsolatvétel visszakereshető, követhető és áttekinhető. Megrendelést és hibabejelentést adatkezelési és adminisztrációs okokból nem áll módunkban telefonon felvenni. Ilyen esetben használja kapcsolatfelvétel modult a kapcsolat menüben, illetve megrendelését adja le a www.foxmobil.eu webáruházban.
A megvásárolt "Windows 7 Professinal licenckulcs" 1db számítógépre érvényes, korlátlan ideig (élettartam). Abban az esetben, ha nem megy az online aktiválás telefonon aktiválható a szoftver a "Microsoft" telefonos aktiváló központ segítségével (magyar).
Amennyiben nem sikerül online aktiválni annak több technikai oka is lehet. Ilyen esetben ajánlott lehet a telefonos aktiválást kell végrehajtani:
Telepítő média
A vásárlás után emailben kapott letöltési oldalon (link) letölthető a 32 és 64 bites Magyar verzió ISO képfájl formátumban, valamint egy rendszer telepítő pendrive készítő alkalmazás is található a letöltési helyen. (Win7-USB-media-tool.zip). A programot kikell csomagolni és futtatni, megadni neki a letöltött Windows 7 Pro ISO fájl helyét és elkészíti a boot-olható "Windows 7 Pro telepítő pendrive-ot, amivel tiszta telepítést, vagy javítást lehet elvégezni a számítógépen.
Egy már korábban feltelepített Win 7 rendszer is aktiválható a termékkulccsal, de nem garantált a fájl rendszer és a registry már megváltozott állapota miatt. Probléma esetén biztonságos forrásból kell feltelepíteni tiszta telepítéssel és az új telepítést aktiválni.
Amennyiben egyéb nem hivatalos "aktivátor" program van a gépen, akkor azt előbb elkell távolítani (uninstall) és az aktivátorral blokkolt szolgáltatásokat, biztonsági frissítést engedélyezni kell, mert számos esetben aktiválási problémákat okozhat. Ilyen esetben az aktiválási hibaelhárító futtatására is szükséglehet a gépházban.
Telepítési adathordozó (pendrive, DVD vagy ISO-fájl) készítése a „MediaCreationTool” eszközzel a Windows 10 más PC-n való telepítéséhez.
Windows 10 letöltése és telepítő média készítése:
www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10
(„Eszköz letöltése” gomb)
Az alábbi lépésekkel telepítési adathordozót (pendrive-ot vagy DVD-t) készíthet, amellyel aztán új gépre telepítheti a Windows 10-et, tiszta telepítést végezhet, illetve újratelepítheti az operációs rendszert.
Az eszköz letöltése előtt teljesítendő előfeltételek:
Telepítési adathordozó készítése a letöltött eszközzel:
Az elkészült telepítési adathordozó használata:
A Windows 10 telepítésének megkezdése előtt célszerű menteni minden dokumentumot és munkát, illetve biztonsági másolatot készíteni a PC-ről. Ha az adathordozó-készítővel a Windows 10 ISO-fájlját töltötte le, az alábbi lépések előtt DVD-t kell írnia belőle.
A Windows 10 telepítése ISO-fájlból másképpen:
ISO-fájlját töltötte le, a letöltés elején választott mappában találja a fájlt. Ha nem a gyári DVD-íróval szeretné elkészíteni a telepítő DVD-t, lehet, hogy elegendő duplán rákattintania az ISO-fájlra a DVD-író megnyitásához. Ha ez nem működik, kattintson a fájlra a jobb gombbal, és válassza a Megnyitás a következővel lehetőséget, végül pedig a preferált DVD-író szoftvert.
Ha a Windows lemezképíróval szeretné elkészíteni a telepítő DVD-t, nyissa meg az ISO-fájlt tároló mappát. Kattintson az ISO-fájlra a jobb gombbal, és kattintson a Tulajdonságok parancsra. Kattintson a Módosítás gombra az Általános lapon, válassza a Windows Intézőt az ISO-fájlok megnyitására kijelölt alkalmazásként, és kattintson az Alkalmaz gombra. Ezt követően kattintson az ISO-fájlra a jobb gombbal, és válassza a Lemezkép írása parancsot.
Ha DVD vagy pendrive létrehozása nélkül, közvetlenül az ISO-fájlból szeretné telepíteni a Windows 10-et, akkor meghajtóként kell csatolnia az ISO-fájlt. Így Windows 10-re frissítheti a gép jelenlegi operációs rendszerét.
Az ISO-fájl csatolása:
Amennyiben technikai okokból sikertelen az online aktiválás (pl. elérte a maximumot...), akkor a telefonos aktiválási lehetőséget kell választani az aktiválási képernyőn és a megjelenő budapesti vagy ingyenes telefonszámot kell felhívni, majd követni az automata utasításait. A telefonos aktiváláshoz töltse le az alábbi PDF útmutatót.
PDF LETÖLTÉS: OFFICE TELEFONOS AKTIVÁLÁSI ÚTMUTATÓ
Telefonos termékaktiválási központ telefonszámok (magyar nyelv):
Budapest: + 36 1 267 4636 (javasolt ezt hívni)
Budapest (free): + 36 80 018 749
Office 2016/2019 letöltés (Office fiók): setup.office.com
(Nem minden kiadás, illetve verzió szerezhető be Office fiókon keresztül. Ilyen esetben a vásárló megkapja a hivatalos Microsoft direkt letöltő linket és instrukciókat.)
FONTOS:
Ha más verziójú, illetve korábbi Office van a gépen (pl. Office365) azt előbb szükséges eltávolítani (uninstall), elkerülve az aktiválási, futtatási problémákat.
Eltávolítás: Gépház –>Alkalmazások –>Alkalmazások és szolgáltatások
A megjelenő programok listájában megkeresni minden összetevőt ami Office, mint a „Saját Office”, „Office365” vagy egyéb összetevők és rákattintva az „Eltávolítás” lehetőséget választani.
(Ha van a gépen valamilyen Office-os „aktivátor” program akkor azt is szükséges eltávolítani.)
Az eltávolítások befejezése után a számítógépet újra kell indítani.
OFFICE LETÖLTÉS ÉS TELEPÍTÉS:
Az Office 2016 programok hivatalos letöltéséhez Microsoft fiók szükséges és be kell jelentkezni a fenti letöltő oldalon (setup.office.com), azután megadni a weboldalon a termékkulcsot, amelyet vissza igazol az oldal. A letöltő oldalon létre lehet hozni a fiókot, de amennyiben már rendelkezel valamely Microsoft-os Hotmail, Outlook, Skype, OneDrive, Xbox, WindowsLive email címmel, illetve fiókkal akkor nem kell létrehozni a fiókot mert ezeket használhatod csak bekell vele lépni az oldalon. (Ha egyéb szolgáltató email címével rendelkezel akkor azzal a címmel szükséges egy fiókot létrehozni a bejelentkezési oldalon)
Ha beléptél akkor kövesd az utasításokat a telepítéshez (Ország, nyelv kiválasztása, kulcs ellenőrzése...). A weboldalon megadott termékkulcs alapján automatikusan a megfelelő verziót kínálja letöltése, csak a nyelvet kell kiválasztani.
A későbbiekben www.office.com weboldalra a fiókkal bejelentkezve webes környezetben is használhatók az Office programok egy másik számítógépen is, telepítés nélkül, online felületen (webböngészőben).
A különböző Office programcsomagok, illetve kiadások letöltési és telepítési módszere eltérő lehet egymástól. Ez az útmutató az Office 2019 kiadás weben, saját "Microsoft" fiókban beváltható termékkulcs esetén használható.
Termékkulcs beváltása: https://redeem.microsoft.com
PDF ÚTMUTATÓ: OFFICE 2019 KULCS BEVÁLTÁSA
A letölthető PDF dokumentum segítséget nyújt lépésről lépésre a megvásárolt licenkulcs Microsoft fiókban történő beváltásához és a hozzá tartozó programcsomag fiókból történő letöltéséhez, illetve telepítéséhez.
Az Office 2019 Home & Student weben beváltható termékkulcs beváltásához és programcsomag beszerzéséhez saját "Microsoft" fiók szükséges és be kell jelentkezni a a fiókkal a redeem.microsoft.com weboldalon, azután megadni a mezőben a megvásárolt termékkulcsot, amelyet vissza igazol az weboldal, majd követni kell az utasításkat a program letöltéséhez.
Microsoft fiók
A bejelentkezési oldalon létre lehet hozni a Microsoft fiókot, de amennyiben már rendelkezik valamely "Microsoft"-os Hotmail, Outlook, Skype, OneDrive, Xbox, WindowsLive email címmel, akkor nem kell létrehozni fiókot mert ezeket használhatja csak bekell vele jelentkezni az oldalon. (Ha egyéb szolgáltató email címével rendelkezik és még nincs Ms fiókja akkor azzal a címmel szükséges egy fiókot létrehozni a bejelentkezési oldalon)
Office 2019 termékkulcs beváltása
1. Nyissa meg a „redeem.microsoft.com” weboldalt és jelentkezzen be Microsoft fiókjával, majd a megjelenő mezőbe írja be a megvásárolt termékkulcsot.
2. A termékkulcs megadása és ellenőrzése után kattintson a „Megerősítés” gombra.
3. A weboldal felső menüjében válassza a „Szolgáltatások és előfizetések” menüpontot. Amennyiben nem látja a menüpontot keresse az „Egyebek” menüben.
4. A megnyíló oldalon kattintson a „Telepítési hivatkozás beszerzése” lehetőségre.
5. A következő megnyíló oldalon kattintson a „Telepítés” lehetőségre.
6. A felugró ablakban válassza a „Telepítés” gombot. A böngésző felugró kérdése esetén válassza a futtatást vagy töltse le a telepítő készletet és utána futassa az Office telepítőfájlt.
Az Office 2019 programcsomag aktiválása
A programcsomag letöltése és telepítése után lehet az aktiválást elvégezni. A telepítés után valamelyik Office alkalmazás (pl. Word, Excel) elindítása után aktiválható a programcsomag. Amennyiben nem sikerül az online aktiválás (pl. elérte a maximumot hibaüzenetet kap…), akkor a hibaüzenet ablakban kattintson a „Vissza” gombra és válassza a megjelenő telefonos aktiválási lehetőséget.
Office program telefonos aktiválás PDF útmutatója az alábbi helyen nyitható meg:
https://www.foxmobil.eu/doc/Office-aktivalasa-telefonon.pdf
Lépjen kapcsolatba velünk és tegye fel kérdését, ossza meg velünk milyen információra van szüksége.
Amennyiben már vásárolt és problémája van az aktiválással kapcsolatban segítünk a megoldásban. Töltse ki az ezen az oldalon található kapcsolatfelvételi űrlapot és mi 24 órán belül felvesszük Önnel a kapcsolatot. Aktiválási probléma, hiba esetén kérjük töltsön fel képernyőfotót a képernyőn megjelenő problémáról, illetve a hibaüzenetről.
A világos, tiszta kommunikáció érdekében azt javasoljuk a webes kapcsolat modulon keresztül, vagy email-ben vegye fel velünk a kapcsolatot, mert az elektronikus kapcsolatvétel visszakereshető, követhető és áttekinthető. Megrendelést és hibabejelentést adatkezelési és adminisztrációs okokból nem áll módunkban telefonon felvenni. Ilyen esetben kérjük használja a kapcsolat modult, vagy a FB messenger-t, illetve megrendelését adja le a webáruházban.
Webes ügyfélszolgálat
FB Messenger
Fletcom Kft.
(04-09-017045)
5600 Békéscsaba,
Kazinczy u. 4.